Як повідомляє Overclockers, під управлінням гравця виявиться фізик, колишній співробітник Чорнобильської АЕС, який повертається в Зону через 30 років з метою відшукати зниклу там близьку людину.

Читайте також: Розробники поділилися неймовірними досягненнями гри Apex Legends

Що стосується системних вимог Chernobylite, то вони виглядають цілком буденно як для сучасної гри. Геймерам знадобиться 4-ядерний процесор Intel (або аналог AMD), від 8 ГБ оперативної пам'яті і відносно свіжа відеокарта рівня GeForce GTX 770 і вище.

Мінімальні системні вимоги:

Операційна система: Windows 7 SP1 (64-біт);
Процесор: Intel Core i5-2500K;
Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 770 / AMD Radeon HD 7870;
Оперативна пам'ять: 8 ГБ;
Версія DirectX: 11;
Вільне місце на жорсткому диску: 45 ГБ.

Рекомендовані системні вимоги

Операційна система: Windows 7 / 8 / 10 (64-біт);
Процесор: Intel Core i7-4790K;
Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290;
Оперативна пам'ять: 16 ГБ;
Версія DirectX: 12;
Вільне місце на жорсткому диску: 45 ГБ.

Трейлер Chernobylite – дивіться відео

Що відомо про Chernobylite? Це однокористувацька науково-фантастична відеогра в жанрі "жахи із елементами виживання". Реліз хоррора про ЧАЕС запланували на серпень 2019 року. Поки підтверджена лише PC-версія Chernobylite, щодо виходу гри на PlayStation та Xbox поки немає інформації.

Відзначимо, "чорнобиліт" – це неофіційна назва ортосиліката цирконію з високим вмістом урану у вигляді лавоподібного матеріалу, що утворився в результаті розплавлення активної зони четвертого реактора ЧАЕС.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно