На офіційному сайті MyNoise можна створити свою програму офісного шуму. Генератор складається з десяти компонентів: шум кімнати, кондиціонера, розмови колег, звук працюючого ксерокса, принтера та сканера, офісний шум, звуки клавіатури й мишки, шум написання листа, стукіт годинника.

Важливо Як працювати вдома і не втратити продуктивність: досвід IT-компаній

У той час як деяким людям важко працювати в галасливій атмосфері, іншим – зовсім навпаки. Як тільки ви навчилися концентруватися на роботі в навколишньому шумі, вам може здатися, що працювати вдома в тиші на диво складно. Я створив інтерактивний генератор, який дозволить створити ідеальну робочу атмосферу. Користувачі давно просили щось подібне – криза в світі зробила це прохання пріоритетним. Бережіть себе в ці складні часи!
– написав автор сервісу у своєму блозі.

У програмі за допомогою перемикача можна налаштувати гучність звуку, щоб створити бажану атмосферу. Деякі з тих, хто вже випробував генератор, кажуть, що він дійсно допомагає впоратися з незвичною тишею навколо.


Офісну атмосферу можна налаштувати дуже гнучко і саме так, щоб було схожен на рідний офіс

Сервіс особливо актуальний в тому випадку, якщо компанія не перейшла в режим самоізоляції, але багато працівників віддали перевагу віддаленій роботі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно