Це лише один пункт зі списку звинувачень на адресу Гріффіта. Повідомляється, що підозрюваний порушив закон Про міжнародні надзвичайні економічні повноваження — він забороняє незаконний експорт послуг та інтелектуальних технологій до КНДР.

Цікаво Ймовірний планшет від Google показали на рендерах: такого дизайну не було ще ні в кого

Що загрожує Гріффіту

  • Очікується, що фінальний вирок винесуть 18 січня 2022 року. Відомому хакеру загрожувало 20 років ув'язнення, проте за угодою про визнання провини, яку він прийняв, отримає не більше шести з половиною.
  • Таким чином Гріффіт визнав, що ще з 2018 року надавав незаконні консультації владі КНДР з питань використання криптовалюти і блокчейна для того, щоб відмивати гроші і обходити американські санкції.
  • Прокурор Одрі Штраусс розповідає, що він також розробляв плани щодо полегшення обміну криптовалютами між Північною і Південною Кореєю, чим поставив під загрозу безпеку США.

Гріффіта заарештували у грудні 2019 року в Лос-Анджелесі, через пів року після конференції DPRK Blockchain Conference. У 2020 році він зміг вийти на свободу під заставу в 1 мільйон доларів, проте влітку 2021-го порушив умови звільнення і знову потрапив за ґрати.

Невідомо, що спонукало підсудного до визнання провини, адже раніше він наполягав на тому, що "не намагався допомогти Північній Кореї".