Велике інтерв'ю Спенсера

Цікаво Хакерка викрала в AMD вихідний код відеокарти для Xbox Series X

Глава Xbox дав величезне інтерв'ю представникам порталу IGN і під час бесіди не упустив можливості підколоти конкурентів і похизуватися досягненнями своєї команди.

Коли я побачив виступ конкурентів, я почав вважати зроблені нами вибори ще більш правильними. Взагалі-то, я очікував, що саме так все і буде. Наша команда інженерів ... Я дуже в ній впевнений. І ціни у нас теж хорошими будуть. Я дуже радію нашій ціновій політиці і обчислювальним потужностям, які отримають користувачі. Я впевнений взагалі у всій нашій стратегії. Я думаю, це безпрограшний план,
– заявив Спенсер.

Звичайно ж, подробиці свого "безпрограшного плану" Філ Спенсер поки не розкриває. Але судячи з його заяви, у глави Xbox є якась тактика, і він її дотримується.

Інтерв'ю Філа Спенсера – дивіться відео

Коли представлять нові консолі

Зауважимо, вихід консолей нового покоління Xbox Series X і PlayStation 5 намічений на кінець 2020 року. Обидві приставки повинні надійти в продаж в період зимових свят.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно