Міністерство цифрової трансформації проводило конкурс "Держава в смартфоні", саме завдяки йому обрали нове обличчя електронних водійських прав.

Цікаво: Олександра Ободянська – обличчя електронного документу: що про неї відомо

Обрали майбутнє обличчя електронної держави, ним стане – Саша Ободянська. Переможця серед лідерів вибирали всією командою і партнерами. Майже одноголосно обрали Олександру. Вітаємо її і чекаємо презентацію програми,
– повідомила прес-служба відомства на своїй сторінці у Facebook.

Умови конкурсу

Уточнюється, що фахівці спиралися на декілька факторів: реальність фотографії, а також думка про неї серед користувачів. Власнику знімка має бути понад 18 років. Обличчя Ободянської з'явиться незабаром на посвідченні водія.

Важливо: "Дія": офіційно представили бренд та стратегію електронної держави України

Що відомо про Олександру Ободянську? Дівчина родом з України, однак у 2018 році вона отримала ґрант за міжнародною стипендіальною програмою International Scholarship Programme of WSB University та вирушила на навчання до Польщі. Наразі, як свідчить інформація на її сторінці у Facebook, вона працює у польському модельному агенстві в AS Management.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно