Більшу частину кадру займає частина корпусу космічного корабля, його двигуни та сонячні батареї, проте на задньому плані помітні фрагменти поверхні Марса.

Цікаво Марсохід Perseverance показав на відео, як вдалося полагодити бур, що заклинив

Коротко про "Тяньвень-1"

  • Після запуску з Китаю у липні 2020 року 10 лютого 2021 року він вийшов на орбіту Червоної планети.
  • Це перший китайський космічний корабель, який успішно досяг орбіти Марса, що робить Піднебесну однією з небагатьох країн, які досліджують Марс за допомогою роботизованого обладнання.
  • "Тяньвень-1" прибув на Марс разом із посадковим модулем та марсоходом, які успішно спустилися на поверхню Червоної планети у травні минулого року.
  • Корисне навантаження Тяньвеня-1 складає 13 приладів, включаючи камери. З їх допомогою апарати створюють топографічну карту планети, шукають поклади водяного льоду, вивчають структуру та склад приповерхневого шару, а також досліджують іоносферу та клімат Марсу.
  • Мета місії – знайти сліди життя на Марсі й визначити можливість поселення людини.

У межах основної місії китайські вчені займаються дослідженням морфології та геологічних характеристик поверхні, розміщення ґрунту й льоду, іоносфери та характеру навколишнього середовища, а також фізичних полів і внутрішньої структури Червоної планети.