Новий законопроєкт представлять у міській раді Нью-Йорка протягом "декількох тижнів". Його автор вважає: якщо у кур'єрів не буде жорстких часових рамок, вони будуть ретельніше дотримуватися правил дорожнього руху.

Цікаво Багато хто проміняє руку на iPhone, – керівник Berkshire Hathaway про результати Apple

Що відомо

  • Ідея належить члену міської ради Крістоферу Марте.
  • За його словами, цей документ – частина пакету законопроєктів, у яких пропишуть правила регулювання сервісів доставки продуктів.
  • Марте каже, що він наполягає на правилах, які нададуть більше переваг і захисту працівникам доставки, але не поділився більшими подробицями.
  • Пропозиція передбачає заборону сервісам вказувати термін доставки в 15 хвилин.
  • Попри те, що такий час доставки є зручним для користувачів, він змушує кур'єрів на велосипедах і скутерах поспішати, щоб вкластися в строк.
  • Через це вони порушують правила дорожнього руху і потрапляють в аварії, заявляє Марте.

За інформацією видання Engadget, законопроєкт може торкнутися компаній Gorillas, Fridge No More і Jokr, які позиціонують себе як сервіси швидкої доставки продуктів, а також DoorDash, яка запускає такий же швидкий сервіс на Манхеттені.

Така пропозиція виникла небезпідставно. За даними ЗМІ, наразі спостерігається хоч і невелике, але зростання нещасних випадків на електровелосипедах у Нью-Йорку. Щонайменше 20 людей загинули в результаті зіткнень, пов’язаних із електровелосипедами, у 2020 році. Новий закон не гарантує повну безпеку працівників доставки, але може зменшити шанси на те, що вони ризикнуть зі своїм здоров’ям, щоб прибути вчасно.