Що відомо про тизер

Цікаво: NVIDIA GeForce Now: у мережу потрапили характеристики ігрових систем

Інформацію про майбутню новинку рпозкрили в ході короткого діалогу, що відбувся між NVIDIA і розробниками Cyberpunk 2077 в Twitter, повідомляє Wccftech.

На питання, чи не має намір виробник відеокарт випустити графічний адаптер, присвячений майбутній грі, компанія відповіла розмитою картинкою із зображенням неназваною моделі GPU. Хоча зовні кожух і система охолодження нової GeForce відповідають еталонній RTX 2080 Ti, забарвлення її корпусу нагадує стилістику оформлення майбутнього ігрового релізу.


Тизер нових відеокарт лінійки GeForce RTX

Характеристики флагманської відеокарти

З чуток, зміною колірної схеми вендор може не обмежитися, і представить GeForce RTX 2080 Ti Super, якій приписують 4608 ядер CUDA, 288 текстурних блоків, 12 ГБ відеопам'яті GDDR6 з 384-бітною шиною і пропускною спроможністю 16 Гбіт / с, а також 576 тензорних і 72 RT-ядра для трасування променів.

Дата анонсу

За даними інших джерел, може йтися про швидкий анонс архітектури Ampere, який очікується вже в березні на виставці GTC 2020.

Представники NVIDIA детальної інформації про назву і характеристиках нової відеокарти не повідомили.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно