Трасування променів на GeForce Now. Як повідомляє Overclockers, користувачі GeForce Now найближчим часом зможуть особисто оцінити якість ефектів на базі трасування променів, не купуючи одну з дорогих відеокарт лінійки GeForce RTX.

Читайте також: NVIDIA може представити "супер-флагман" – відеокарту GeForce RTX 2080 Ti Super

Спочатку платформа GeForce Now з підтримкою набору технологій NVIDIA RTX буде доступна геймерам з США та Німеччини. Однак чіпмейкер запевнив, що зовсім скоро нове апаратне забезпечення буде запроваджено у всіх великих дата-центрах, що належать компанії. Наразі в них використовуються GPU минулого покоління.

GeForce Now на Android. Ще одним важливим етапом розвитку GeForce Now стане дебют сервісу на мобільних пристроях під управлінням Android. "Зелений" чіпмейкер продемонстрував роботу у відповідній програмі журналістам на Gamescom 2019, пообіцявши відкрити доступ широкому загалу до кінця цього року.

Що потрібно для запуску GeForce Now? Слід мати на увазі, що для більшості проектів з сервісу GeForce Now при грі на мобільному пристрої знадобиться Bluetooth-маніпулятор. У список сумісних пристроїв увійшли контролери Shield, Razer Raiju Mobile, Steelseries Stratus Duo і Glap Gamepad.

Зрозуміло, щоб скористатися хмарним ігровим сервісом NVIDIA в першу чергу необхідне стабільне підключення до інтернету.

Що таке Gamescom? Це щорічна міжнародна виставка відеоігор, яка проходить в Кельні. Її започаткували в 2009 році. Gamescom орієнтована на людей, що мають відношення до відеоігор: споживачів, фанатів, видавців, журналістів та торгових професіоналів. Gamescom є другою за величиною в світі ігровою подією, нараховуючи в цілому 370 000 відвідувачів. На першому місці розташовується ще один масштабний ігровий захід – Asia Game Show.

Цьогоріч виставка проходить в Кельні з 20 по 24 серпня.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно