Про це повідомляє Overclockers.

Читайте також: Гра Battlefield V доступна на всіх платформах: сюжет та системні вимоги

Вибір даної гри невипадковий – на сьогоднішній день це єдиний проект, в якому реалізована технологія трасування променів DirectX Raytracing.

GeForce RTX забезпечує неперевершений ігровий досвід на ПК. Пориньте в неймовірно реалістичну атмосферу найбільшого військового конфлікту в історії людства з приголомшливою продуктивністю нової архітектури Nvidia Turing і революційної платформи RTX. У боях Другої світової ніколи не буде двох однакових перемог. Це абсолютно новий ігровий досвід, – йдеться в повідомленні NVIDIA.


NVIDIA влаштувала промо-акцію

Відзначимо, в акції беруть участь відеокарти GeForce RTX 2070, RTX 2080 і RTX 2080 Ti, а також ПК на їх основі, куплені в період з 20 листопада по 7 січня. На жаль, всі ті, хто вже придбав одну з старших карт Turing до 19 листопада включно, залишаться без подарунка.

Звертаємо увагу, що покупку необхідно зробити в одному з схвалених "зеленими" магазинів. Перелік українських рітейлерів, які беруть участь в акції, зараз включає лише "Зона51".

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно