Компанія Nvidia намагається придумати, як уникнути дефіциту відеокарт на ринку, в тому числі нових GeForce RTX 3060. Схоже, вона знайшла один вихід, який дозволить хоча б частині гравців отримати відеокарти – тим, хто не женеться за найвищими характеристиками.

Цікаво Менеджер паролів LastPass змінює умови користування не в кращу сторону

Чутки підтверджено

Деякі великі американські роздрібні продавці, такі як Newegg, почали отримувати нові партії GTX 1050 Ti, які доступні за ціною від 180 доларів (близько 5 013 гривень). Це дорожче, ніж на старті продажів (140 доларів), проте в умовах дефіциту це все ще хороша ціна, оскільки залишки попередніх партій GTX 1050 Ti продають дорожче 400 доларів через великий попит.

GeForce GTX 1050 Ti GPUs
Ціни на GeForce GTX 1050 Ti GPUs в магазинах / Фото TechPowerUp

Великий плюс такої відеокарти в тому, що вона не підходить для вигідного майнінгу Ефіру, оскільки для цього потрібно 5 або більше гігабайт відеопам'яті, а GTX 1050 Ti може похвалитися лише 4 гігабайтами.

При цьому такий GPU здатний "тягнути" багато сучасних ігор в дозволі 1920х1080, нехай і на низьких налаштуваннях графіки. Це знову робить такий відеоадаптер непоганим базовим ігровим рішенням.