Повідомляється, що ігровий процес стикається з постійними пригальмовуваннями та іншими проблемами. Саме тому компанія NVIDIA й радить видалити останнє оновлення.

Цікаво Журналісти створили зображення майбутніх MacBook Pro на основі злитих хакерами даних

Яке оновлення поламало систему

На офіційному форумі підтримки виробника відеокарт з'явилось повідомлення з рекомендацією користувачам, які помітили зниження продуктивності в іграх, спробувати видалити оновлення Windows 10 KB5000842.

Варто відзначити, що в коментарі згадується березневий патч, проте ті ж проблеми, схоже, присутні і в накопичувальному оновленні KB5001330. У будь-якому випадку, рішення, очевидно, полягає у видаленні того оновлення, яке викликало проблеми.

Але не лише власники обладнання NVIDIA зіткнулись зі зниженням продуктивності. Користувачі відеокарт AMD також повідомляють про аналогічні ситуації на їхніх комп'ютерах.

Як видалити нестабільне оновлення

На щастя, видалити оновлення не так складно. Це можна зробити в налаштуваннях вашого комп'ютера.

Для цього переходимо в розділ "Оновлення та захист" і обираємо пункт Windows Update. Далі потрібно натиснути кнопку "Переглянути журнал оновлення". Потім в підпункті "Видалити оновлення" вибрати KB5001330 (або KB5000842), натиснути праву кнопку миші і вибрати "Видалити". Потім слід перезавантажити комп'ютер.