В чому суть челенджу

До теми: PlayStation 5: з'явилась офіційна дата презентації консолі

Взагалі, проходженням легендарного дітища FromSoftware в форматі No Hit вже нікого не здивуєш. Його суть полягає в тому, щоб зовсім не отримати шкоди від ворожих атак; при цьому в такого роду забігах допускаються невеликі втрати здоров'я у зв'язку з падіннями або впливом на ігровий аватар елементів рівня на зразок вогню або отрути.

Як гру пройшов SquillaKilla

Щось подібне – давно уторована доріжка, по якій стрімер з ніком SquillaKilla вирішив не йти. Він першим в світі пройшов Dark Souls і всі DLC до неї без єдиної подряпини. Він не падав з висоти, не обпалювався, не травився, і дійшов до фіналу неушкодженим.

Секрет простий – його немає. Тільки майстерність: стрімер ідеально парирував всі атаки босів, а зі звичайними ворогами вважав за краще розбиратися за допомогою далекобійної зброї.

Проходження гри Dark Souls – дивіться відео

Неозброєним оком видно, що геймер знайомий з рольовим екшеном FromSoftware не з чуток і вже встиг вивчити Dark Souls вздовж і впоперек. А тому намагатися повторити його досягнення варто лише тим, хто пройшов гру не один, не два і, можливо, навіть не десять разів. Решті ж краще поберегти нерви.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно