Як обирали назву для марсохода

Цікаво Curiosity отримав зображення Марса в рекордній роздільній здатності: фото

Своє ім'я марсохід отримав за результатами відкритого голосування, взяти участь в якому міг кожен житель Землі з доступом в інтернет.

Найбільше голосів користувачі віддали за варіант Perseverance (Наполегливість). В дев'ятку фіналістів голосування також увійшли назви Endurance (Витривалість), Tenacity (Завзятість), Promise (Обіцянка), Vision (Бачення), Clarity (Ясність), Ingenuity (Винахідливість), Fortitude (Стійкість) і Courage (Сміливість).


Новий мартсохід отримав назву Perseverance

Під час першого етапу конкурсу на найкращу назву для марсохода взяли участь більше 28 000 людей. Відбір 155 півфіналістів проводила комісія з 4700 волонтерів – в основному педагогів і фахівців в аерокосмічній галузі. Потім загальним голосуванням відібрали 9 підсумкових варіантів, дані були перевірені топ-менеджерами NASA, а оголосив переможця заступник керівника управління наукових місій Томас Цурбухен.

Коли апарат відправлять на Марс

Очікується, що Perseverance відправиться на Марс вже в липні 2020 року. На поверхні Червоної планети він буде збирати і зберігати зразки ґрунту, які пізніше будуть вивчати на Землі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно