Як пише профільний портал SamMobile, це вже стало традицією, що компанія Samsung дає своїм флагманам кодові назви – до прикладу, S8 корейці ознаменували Dream. Щодо майбутнього смартфону, то компанія вирішила назвати його Beyond. Такий крок можна пояснити тим, що смартфони Galaxy святкуватимуть своє 10-річчя, і Samsung хоче показати, що вони виходитимуть за рамки того, що вже досягнуто.

Читайте також: Samsung офіційно представила нові моделі Galaxy S9 і Galaxy S9 +

Щодо інших цікавинок, то розробник ще не вирішив, який із трьох вбудованих у екран сканерів відбитків пальців використати у новому флагмані. Наразі відомо, що виробником може бути хтось з компаній Ezestek, Qualcomm чи Synaptics. Крім того, відповідно до джерел, Samsung, скоріш за все, зробить замовлення всім трьом, аби підстрахуватися та запобігти дефіциту цих компонентів.

Також вищезазначений смартфон може отримати 3D-камеру, що значно покращить функціональність AR Emoji завдяки якіснішим розпізнаванню та відстеженню обличчя. Щоправда, поки у компанії є сумніви, чи додавати цей компонент до S10, відтак досі залишається незрозумілим, чи майбутній флагман матиме його. Тим не менше, прогнозується, що функція розпізнавання обличчя у Samsung Galaxy S10 буде на рівні технології Face ID в iPhone X, тобто нового покоління. Робота щодо цього поки ведеться, зокрема вирішуються проблема з точністю та інші дрібні, але важливі недоліки.

На переконання журналістів ресурсу, Galaxy S10 отримає екран на 5,8 дюймів, а Galaxy S10 + – на 6,3 дюйма. І обидва будуть широкоформатними. Імовірно, що працюватимуть новинка або на чіпі Snapdragon 855, або на Samsung Exynos 9820.

За останніми прогнозами, реліз Samsung Galaxy S10 планується на січень 2019 року. Зауважимо, що випуск Galaxy S9 відбувся під час Міжнародного мобільного конгресу, який зазвичай проходить наприкінці лютого, проте в 2019 році у рамках цього заходу Samsung планує презентувати свій гнучкий смартфон, а на два одночасних гучних релізи компанія ніколи не піде, оскільки один із смартфонів всю увагу може забрати собі.

Нагадаємо, відповідно до результатів дослідження компанії Strategic Analytics, Samsung залишається лідером за кількістю вироблених смартфонів у рік.