Знову вийшли з дому без ключів або гаманця? Мучитеся від думки про невимкнених прасці? Забули парасольку в дощовий день? Потрапити ще трохи – і вам на допомогу прийде новий симпатичний гаджет Hitokoe, розроблений японською компанією Panasonic і її інкубатором ідей Game Changer Catapult. Про це повідомляє ilenta.

Читайте також: Відеокамера для пеніса: британці випустили дивакуватий гаджет

Концепт "пристрої для забудькуватих людей" представили на виставці Slush Tokyo 2019 для технологічних стартапів і інвесторів.

Hitokoe використовує RFID мітки, які можна причепити практично до будь-якої речі, яку ви зазвичай забуваєте – контейнеру для обіду, гаманцю, телефону, зв'язкам ключів і тому подібному.

Відсканувавши QR на мітці, ви реєструєте кожен предмет в додатку від Panasonic на своєму смартфоні. При цьому об'єкти діляться на три категорії: щоденної потреби, на окремі випадки і ті, що потрібні за конкретних погодніх умов.

Контрольну панель Hitokoe можна встановити біля вхідних дверей в будинок або квартиру, і якщо ви збираєтеся піти без якогось "життєво важливого" предмета, то вона відразу скаже вам про це: "Гей, ви, здається, забули свій обід! А ще вам сьогодні на заняття, візьміть змінний одяг! ".

Як працює помічний від Panasonic, дивіться відео:


Panasonic і Game Changer Catapult планують підключити пристрій через інтернет до системи моніторингу заторів, щоб інформувати про можливі затримки в дорозі, а також до метеорологічним ресурсів.

Метеорологи підкажуть вам, коли потрібно взяти парасольку або закрити вікна, щоб в кімнату не налетів пилок та комахи. Надалі Hitokoe зможе моніторити статус побутових пристроїв, і ось тоді ви зможете сміливо видихнути, тому що праска все таки вимкнена.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно