Внутрішня інформація про окуляри доповненої реальності Apple стала публічною завдяки Йону Проссеру, який порівняно недавно став вести свій технологічний блог, але вже завоював довіру точними прогнозами і цікавими подробицями, пише Apple Insider. Проссер стверджує, що бачив відео прототипу AR/VR-окулярів від Apple і дізнався на диво багато деталей.

Не пропустіть Вихід iPhone 12 таки відклали: це може призвести до проблем для Apple

Яким буде новий пристрій Apple

По-перше, у продукту вже є назва. Якщо вірити Проссеру, пристрій буде називатися без премудростей – Apple Glass. Виглядатиме він як звичайна пара окулярів, а коштувати буде від 499 доларів. Компанія представить їх досить скоро – або в четвертому кварталі 2020 року, або на початку 2021 року. Очевидно, компанія чекає закінчення пандемії, щоб показати пристрій наживо. Придбати окуляри можна буде приблизно через рік після презентації – в кінці 2021 року або на початку 2022 року.

У цьому прогноз Проссера збігається з думкою іншого блогера і аналітика Ко Мінчі, який недавно писав, що AR-окуляри Apple ми побачимо в 2022 році.

Інші деталі розробки Apple

Також Проссер стверджує, що всі дані від окулярів обробляються на айфоні і порівнювати їх варто з першим поколінням Apple Watch, які володіли схожим функціоналом. Швидше за все, це означає, що окуляри повинні бути постійно підключені до iPhone і що у них не буде самостійного інтернет-з'єднання та обчислювального центра.

Цікаво Нові навушники Apple самі вирішуватимуть, де у користувача ліве вухо, а де праве

Заряджатися окуляри будуть завдяки безпровідному стандарту на спеціальній стійці. Оправа буде виконана з пластику. З міркувань захисту приватності ніякої камери у пристрої не буде – Apple не хоче повторювати помилки Google Glass.

Зате на правому склі є лідар, приблизно такий же, як у iPad Pro. Інформація виводиться на обидві лінзи, нею можна керувати жестами, маніпулюючи руками перед окулярами. Модифікації окулярів для сонячної погоди поки не передбачено.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно