Не секрет, що Поточне покоління чипсетів для Windows-комп'ютерів від Qualcomm не йде ні в яке порівняння з продукцією Intel, AMD або Apple. Тому компанія працює над оновленням платформи Snapdragon 8cx.

Цікаво Віртуальна реальність та подорожі: Цукерберг поділився своїм баченням майбутнього туризму

Чого чекати

Пристрої на базі цих процесорів здатні справлятися тільки з невимогливими завданнями. Про будь-яке професійне використання мова не йде.

  • Повідомляється, що новий Snapdragon для комп'ютерів більше не буде містити енергоефективних ядер.
  • У ньому використають комбінацію з двох кластерів високопродуктивних ядер з різною тактовою частотою.
  • Один з тестованих варіантів має чотири високопродуктивних ядра Kryo Gold+ з тактовою частотою 2,7 ГГц і чотири ядра Kryo Gold, що працюють на частоті 2,43 ГГц.
  • Це свідчить про те, що нові процесори Qualcomm для комп'ютерів стануть більш продуктивними, проте вирости може і їх енергоспоживання.

Також повідомляється, що тестування проходить схожий чіп з максимальною частотою 3 ГГц. Він здатний обробляти до 15 трильйонів операцій в секунду. Цей чіп тестується на 14-дюймових ноутбуках з 32 гігабайти оперативної пам'яті, тоді як актуальний Snapdragon 8cx Gen 2 підтримує не більше 16 гігабайтів.

На жаль, поки невідомо, коли нові комп'ютерні процесори Qualcomm будуть представлені, й тим більше коли з'являться в готових продуктах.