24 канал вже повідомляв про те, що браузер від Microsoft став досупним для використання, однак в останньому оновлені Windows 10 він повністю замінив стару версію Edge і тепер його не потрібно окремо завантажувати.

Важливо Велике оновлення Windows 10: для користувачів зникнуть деякі послуги

В яких збірках Windows 10 доступний браузер

Релізна версія Edge стала загальнодоступною ще у січні поточного року, але потребувала ручного встановлення з сайту Microsoft. Відтепер стабільна збірка браузера буде завантажуватися на ПК автоматично через Windows Update. Аналогічну версію програми в ролі веб-оглядача за замовчуванням отримають і нові пристрої, що працюють під управлінням Windows 10.

Після встановлення свіжа версія замінить застарілу, а всі налаштування, закладки та інші призначені для користувача дані мігрують в новий браузер автоматично. Microsoft Edge на базі Chromium вже доступний як системний апдейт для користувачів Windows 10 з номерами збірок 1803, 1809, 1903 і 1909. Відповідно до політики релізів Google оновлюватися актуальна версія Edge буде кожні шість тижнів.

Цікаво Microsoft випустила велике оновлення Windows 10: що зміниться для користувачів

Особливості браузер Microsoft Edge

Крім високої швидкості роботи, до переліку особливостей браузера входять такі корисні функції, як захист від завантажень підозрілого контенту, підтримка розширень, режим читання вмісту сайтів вголос і можливість групувати збережені сторінки в колекції для зручності подальшого перегляду тематичних матеріалів.