Про це інформує itc.ua.

Телевізори LG OLED

Модельний ряд телевізорів LG 2018 року включає OLED-телевізори з діагоналями екрана від 55 до 77 дюймів і дизайном Picture-on-Wall (Зображення на стіні); нові SUPER UHD телевізори з Nano Cell дисплеями; та вдосконалені UHD-телевізори і телевізори з розширенням FULL HD/HD.

Читайте також: Xiaomi представила телевізор Mi TV 4: чому публіка аплодувала стоячи

Моделі серій W8, E8 та C8 оснащені інтелектуальним процесором α 9 (Alpha 9), який забезпечує повний колір. При цьому модель В8 має інтелектуальний процесор α 7 (Alpha 7), який оптимізує якість і підвищує яскравість зображень.

Лінійка OLED-телевізорів 2018 року підтримує технологію об'ємного звучання Dolby Atmos.

Телевізори LG OLED

Телевізор LG OLED

Телевізор LG OLED TV W теж підтримує функції штучного інтелекту, наприклад керування телевізором за допомогою голосових команд. Крім того, OLED-телевізори підтримують функцію 4К Cinema HDR з відтворенням всіх форматів HDR, таких як Dolby Vision, Advanced HDR, HDR10 Pro і HLG Pro. Цю функцію в 2018 році підтримують і LG SUPER UHD телевізори.

Телевізори LG SUPER UHD

Лінійка SUPER UHD телевізорів оснащена процесором α 7, Nano Cell дисплеєм (ця технологія відтворює більш точні і природні кольори) та підсвічуванням FALD. Окрім того, телевізори із цієї лінійки підтримують технології HFR (відтворення контенту з частотою до 120 кадрів в секунду), Dolby Atmos (об'ємне звучання) та DolbyVision (оптимізація зображення).

Читайте також: Samsung представила нові "розумні" телевізори QLED 2018: характеристики та ціна

Телевізори LG UHD

Телевізори LG UHD 2018 року працюють на матрицях IPS. Пристрої підтримують технологію 4К Upscaler. Також телевізори підтримують функцію Clear Voice III для автоматичного придушення шумів і посилення звучання голосу.

Телевізори LG Full HD/HD

Модель Full HD/HD   від LG

Модель Full HD/HD від LG

Моделі Full HD/HD також мають IPS-матриці. Вони підтримують алгоритм Color Master Engine для обробки зображень, який посилює основні кольори, регулює насиченість відтінків і забезпечує природну передачу кольору. Окрім того, вони мають технологію Virtual Surround Plus, яка забезпечує більш точний звук – звучання надходить практично з усіх боків, досягається більш реалістичне об'ємне звучання.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно