Про це повідомляє The Verge.

Так, нові MacBook Pro 2018 року і iMac Pro обладнані чіпом T2, що має контролер управління системою, процесор обробки зображення, аудіоконтроллер і контролер SSD. Також чіпсет має співпроцесор Secure Enclave, що відповідає за безпечне завантаження, зашифроване сховище і аутентифікацію Touch ID.

Читайте також: Apple зняла з продажу найбільш неоднозначну лінійку смарт-годинників

Тож коли сервісний центр приступить до ремонту ноутбука з таким чіпом без необхідного програмного забезпечення від Apple, то у ремонтника нічого не вийде. Комп'ютер залишиться в неробочому стані.

При цьому фірмовий інструмент для діагностики мають тільки авторизовані Apple Store.

Рішення Apple дало привід знову заявити, що виробники електроніки ускладнюють ремонт пристроїв для того, щоб жорстко контролювати ринок ремонту і заохочувати покупку нових пристроїв.

Apple вже кілька років намагається боротися із так званими "законами про право на ремонт", які змусили б технологічні компанії надавати деталі і інструкції як користувачам, так і стороннім фахівцям з ремонту.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно