Перші покупці почалися отримувати замовлені навушники ще вчора, а сьогодні вони з'явилися в роздрібних магазинах. У Twitter вже почали публікувати відгуки перших користувачів нових Apple AirPods. Про це повідомляє MacRumors.

Читайте також: Apple AirPods2: скільки нові навушники будуть коштувати в Україні

Якість звуку на Air Pods другого покоління набагато краща, ніж у першого покоління. Послухавши щось з Daft Punk, відразу відчуєш різницю. Я не очікував такого стрибка якості звуку.
– поділився враженнями юзер.

Потім цей же користувач ще раз підтверджує, що він справді відчуває велику різницю між звучанням першого і другого покоління Apple AirPods. Хоча в мережі досить багато відгуків користувачів, які різниці не відчули.

Відеоогляд нових Air Pods 2:


Хтось пише, що використовує нові AirPods в тренажерному залі і не помічає різниці. Інші користувачі підтверджують, що голос Siri і при при дзвінках по FaceTime став чистішим.

Нові AirPods справді швидше перемикаються між пристроями, до яких вони підключені. Час перемикання з iPhone на iPad Pro зменшилася з 8-ми до 4-х секунд.

Читайте також: Apple AirPods 2: компанія представила нове покоління бездротових навушників

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно