Серед нововведень найпомітнішим є новий інтерфейс для роботи з обліковими записами. Оновлений дизайн доступний як у випадаючому меню, що з'являється при натисканні на аватар користувача, так і при першому налаштуванні браузера або додаванні нового користувача. Новий інтерфейс доступний тільки тим, хто використовує Chrome на комп'ютері.

Цікаво Штучний інтелект написав п'єсу – вона абсурдна й непристойна

Інші оновлення

Новий інтерфейс для роботи з обліковими записами користувачів
Новий інтерфейс для роботи з обліковими записами користувачів / Фото Google

Крім того, в Chrome 89 з'явився список для читання, доступ до якого відкривається після натискання на іконку у вигляді зірочки в адресному рядку. Випадаюче меню тепер пропонуватиме не тільки створити закладку, але і додати відкритий сайт у список для читання. Він розбитий на два розділи: "прочитані" і "непрочитані". З цього ж списку можна буде видалити сторінки, в зберіганні яких вже немає потреби, а також відзначити елементи списку як прочитані.

Нові списки для читання
Chrome отримав нову функцію списків для читання / Фото Google

Також користувачам Chrome згодом стане доступна функція пошуку по вкладках. Для її виклику можна скористатися новим значком у правому верхньому куті браузера. Після введення ключового слова для пошуку, випадаючий список, що містить до п'яти об'єктів, буде відображати результати.

Функція пошуку по вкладках
Функція пошуку по вкладках / Фото Google

Серед інших нововведень варто зазначити й зміни у запитах на показ повідомлень від сайтів – вони стали не такими нав'язливими. З'явилися нові API, які дозволяють браузеру безпосередньо взаємодіяти з таким обладнанням, як 3D-принтери та багато іншого. А у Chrome для Android з'явилася функція Web NFC, що дозволяє сайтам зчитувати й записувати NFC-теги.