Деталі про нову функцію

До теми: Як завантажити музику на iPhone: перевіряємо найпопулярніші способи

Як повідомляє SlashGear, йдеться про функцію "Обмеження спілкування", яка передбачає обмеження доступу до певної категорії контактів і відключення таких сервісів Apple, як FaceTime, iMessage та iCloud.

За задумом розробників, використання даної функції дасть змогу батькам запобігти спілкуванню дитини з сторонніми і взагалі контактами, відсутніми в записнику пристрою. При активації "Обмеження спілкування" на iPhone можна додати новий номер без вказівки PIN-коду.

У чому проблема

Але є нюанс – заборона на дзвінки з відсутніми в списку контактів номерами не працює, якщо на смартфоні виключена синхронізація телефонної книги з хмарним сховищем iCloud.

Дитина також може легко додати новий номер, використовуючи асистент Siri на Apple Watch, після чого продовжити спілкування з новим контактом.

Огляд iOS 13.3 – дивіться відео

Рекомендації від Apple

Apple вже в курсі даної проблеми і настійно рекомендує батькам активувати синхронізацію з iCloud на iPhone дітей до виходу чергового патча.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно