24 канал повідомляє, що на інноваційному терміналі Лео у Львові наразі працюють десять таких візків виробництва української компанії "Стандарт-ПАК". Роботизовані візки транспортують вантажі вагою від 30 кілограмів.

Не пропустіть Розміри посилок стануть меншими: "Нова пошта" анонсувала важливі зміни

Як працюють роботизовані візки "Нової пошти"

Робовізки курсують між зонами вивантаження та завантаження, рухаючись магнітною стрічкою зі швидкістю до 0,8 м/с, водночас максимальна швидкість руху "робота" становить 5 км/год.


Робовізки транспортують вантажі для "Нової пошти"

Робовізок спершу навантажують, а далі на панелі керування співробітник вказує траєкторію руху, вводячи комбінацію із цифр. Для відображення різних етапів руху робот має спеціальний кольоровий датчик: зелений – візок на старті та готовий до завантаження, червоний – рухається, жовтий – відбувається розвантаження.


Робовізки виготовляє українська компанія "Стандарт-ПАК"

Такі роботизовані вантажні візки здатні транспортувати вантажі до 300 кг на верхній платформі самого робота. Негабаритні та важкі пакунки до 1000 кг візки можуть тягнути за собою.

Цікаво Робопса Spot навчили пасти овець: кумедне відео

Відео роботи вантажних робовізків "Нової пошти":

Термінал ЛЕО у Львові працює з 20 вересня 2019 року. Його загальна площа становить 15 тис. кв. м. Вантажі та посилки тут сортуються окремо, що дозволяє швидше розподіляти та доставляти відправлення.