Анонс корисної функції відбувся в офіційному твітері YouTube. Представники сервісу відзначили, що розширили його можливості з урахуванням побажань аудиторії. Розробники також опублікували короткий ролик з демонстрацією оновленої системи навігації по відео.

Не пропустіть YouTube переглянув класичні стандарти якості відео

Що змінилося

Тепер глядачі можуть використовувати розміщені на часовій шкалі плеєра "закладки" з описом контенту. Працює це на кшталт змісту в книзі. Розподіл ролика на розділи не обов'язковий для авторів: якщо вони не розіб'ють своє відео на глави, перемотування буде здійснюватися вперед й назад з кроком в 10 секунд. Якщо ж творець відео включить закладки, їх повинно бути не менше трьох з тривалістю кожної більше ніж 10 секунд.

Цікаво YouTube впіймали на видаленні коментарів з критикою уряду Китаю: реакція платформи

Нова функція вже доступна користувачам додатка YouTube на платформах Android та iOS, а також в десктопній версії сервісу.

Нова функція мобільного YouTube

До слова, нещодавно у мобільному додатку YouTube з'явився повноцінний пошук Google. При введені запиту в графі пошуку користувачам виводяться не лише відеозаписи, але й пошукова видача Google, яка може вести на сайт продукту чи інший ресурс.