Як передає TechRadar, на плакаті додано напис "Hey Google, set a reminder for October 15" (Привіт Google, постав нагадування на 15 жовтня).

Цей слоган натякає, що презентація Made by Google відбудеться 15 жовтня, де повинні представити нові смартфони.

Дивіться також:  Відео дня: смартфоном Google Pixel 4 керують за допомогою жестів

Що ще відомо? Про майбутню новинку від Google чутки не стихають вже понад пів року. За чутками, Pixel 4 отримає підтримку двох SIM-карт. Також в мережі неодноразово з’являлись фото Google Pixel 4, який отримав квадратний модуль камери.

Google Pixel 4 показали на Таймс-Сквер

Презентація відбудеться 15 жовтня

Також в мережі з’явились дані про діагональ Google Pixel 4 та Pixel 4 XL – їхні розміри складуть 5,7 і 6,3 дюйма. Ємність акумулятора — 2800 і 3700 мАг в меншому і більшому за розміром смартфоні відповідно.

Нове покоління смартфона Google Pixel мають представити вже восени. За чутками, новинка отримає унікальну функцію – управління жестами. Як працює нова функція показали на відео.

Google Pixel 4

Ранній витік Google Pixel 4

Крім того, за чутками новинка отримає цікаву фішку – систему, що допоможе керувати смартфоном за допомогою жестів. Це технологія Motion Sense, що працює за принципом Face ID. Розробники обіцяють, що вона вчитись, щоб в майбутньому обирати "все більше призначених для користувача жестів, щоб розширювати свій словник".

Про ціну поки нічого не відомо. більше дізнаємось 15 жовтня. 

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно