Дата презентації. Компанія анонсувала електромобіль IMk, який офіційно представлять на автосалоні Tokyo Motor Show 2019, який пройде з 24 жовтня до 4 листопада, повідомляє 4PDA.

Читайте також: Tesla придбала стартап DeepScale: що це означає

Дизайн. Довжина кузова становить 3 434 міліметра, а сам він отримав майже кубічну форму через співвідношення висоти і ширини 1512x1644 міліметра. При цьому конструктори спробували зробити його максимально обтічним.

Nissan вирішила відмовитися від більшої частини звичних механічних елементів: на дверях немає ручок, а бічні дзеркала замінені відеокамерами.

Анонс електрокара Nissan IMk – дивіться відео

У салоні також виключили всі зайві, на думку конструкторів, компоненти. Наприклад, в передній частині немає звичної перегородки з важелем трансмісії: його підняли на рівень керма. Всі механічні перемикачі Nissan замінила на сенсорні, а замість приладової панелі встановила голографічний дисплей.

Велику увагу приділили матеріалами і кольорам, які використовуються в дизайні: вони надихалися традиційними японськими ремеслами і видами мистецтва.

Читайте також: Виробник автомобілів Mercedes припиняє розробку традиційних двигунів: що про це відомо

Технічні характеристики. Nissan не розкрила технічні характеристики IMk, але зазначила, що електромобіль буде оснащений системою ProPilot 2.0. Машина зможе їхати в автономному режимі в рамках однієї смуги, а також самостійно паркуватися. Для навігації вона буде використовувати технологію Invisible-to-Visible, що аналізує дані з вбудованих датчиків і з хмари.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно