Як повідомляє 24 канал з посиланням на російські ЗМІ, низка ритейлерів вже запровадила спеціальні проєкти у рамках яких відбувається викуп у користувачів уживаних смартфонів з подальшим їх перепродажем.

Не пропустіть Продажі смартфонів у Росії в березні впали вдвічі

Для Росії це практика не нова, там і без кризи чималою популярністю користувалися програми trade-in. Однак цього разу це вимушений крок, адже не багато виробників смартфонів можуть поставляти свою техніку в країну, яка розгорнула повномасштабну війну в Україні.

Як у Росії продаватимуть уживані смартфони

Від моделі trade-in нова схема відрізнятиметься ще й тим, що клієнт отримуватиме повну оплату за користований смартфон, а не знижку на новий пристрій, як це було раніше.

Передбачається, що після викупу вживана техніка проходитиме технічну перевірку та ремонт за потреби, а далі її повторно перепродуватимуть. У перший місяць роботи сервісу лише одна з мереж викуповувала у середньому 250 пристроїв на день.

Варто зазначити, що нещодавно російські рітейлери зіткнулися з проблемою при закупівлі техніки. За звичних умов вони замовляли партію пристроїв із відстроченням платежу, тепер же багато партнерів вимагають передоплату або дають мінімальну відстрочку.