Відомо, що зловмисники викрали техніку Apple на суму більш ніж 1 мільйон рублів. Всього зловмисники викрали вісім годинників Apple Watch, 31 iPhone та чотири комп'ютери Mac.

Не пропустіть Росія внесла Вікіпедію до списку на "приземлення" що це означає

Під час перевірки з'ясувалося, що замки на дверях офісу залишились цілими. Це може свідчити про те, що злодіїв мали ключі і вони знали, де зберігається техніка.

TikTok та обмеження для Росії

Нагадаємо, що після початку війни в Україні низка компаній одразу покинула російський ринок. Частково, а то й повністю обмежили свою діяльність ресурси та сервіси. Зокрема, сервіс коротких відео TikTok повідомив про припинення можливості додавання нового контенту російськими користувачами, а також проведення прямих трансляцій.

Соцмережа обмежила роботу через різкий стрибок рівня цензури у Росії та схвалення нового закону про "фейкові новини". Тому у TikTok наголосили, що не мають іншого вибору, ніж призупинити пряму трансляцію та новий контент для відеосервісу.

Apple навіть видалили додаток соцмережі з App Store для росіян, хоч сам застосунок не працював навіть через VPN.

Читайте на сайті 123456 генеральних директорів по всьому світу викрили у використанні слабких паролів

"Повернення" на Росію

Нещодавно в Росії почали розкручувати фейк про повернення можливості нормального користування сервісом, однак дуже скоро компанія заперечила це.

У компанії заперечили інформацію повідомивши журналістам одного із російських видань, що можливість публікації контенту в соціальній мережі відсутня для користувачів із Росії і найближчим часом про її повернення не йдеться.