Як передає видання The New York Times, ці випадки записали у доповіді про небезпечні ситуації. Цікаво, що позначку "секретно" ці документи не мали.

Цікаво Вчені знайшли на Марсі ідеальний притулок для колоністів

Пілоти палубної авіації заявили про близькі зустрічі із невстановленими літаючими об’єктами, подекуди вони були небезпечно близькі, – заявили у відомстві.

Детальніше

Йдеться про випадки у період з 27 червня 2013 року по 13 лютого 2019 року.

Один із таких випадків відбувся у березні 2014 року. Тоді пілот військового літака F/A-18E/F Super Hornet зафіксував "невідомий літак невеликого розміру". Він був розміром з валізу і мав сріблястий колір. Теоретично об’єкт ніс загрозу для літаків ВМС.

Вже у квітні американський пілот побачив два невідомі об’єкти, які не зміг ідентифікувати. Вони летіли на великій швидкості біля узбережжя Вірджинії. Цей випадок занепокоїв військових, тому що існувала ймовірність зіткнення у повітрі.

Військові зафіксували НЛО: відео  

Заява Пентагону

Раніше в мережі з'явилося кілька записів, на яких можна побачити неопізнані літаючі об’єкти, які перехопили американські ВПС. Деякий час американські військові ніяк не коментували ролики. Однак, 27 квітня в Пентагоні офіційно визнали ці відео справжніми.

На записах видно електрооптичну прицільну систему винищувача F/A-18 Super Hornet. На кадрах пілот упіймав обʼєкт у приціл. Також там чути, як пілот подивом обговорював побачене з колегою.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно