Як повідомляє Overclockers, у вересні Microsoft відзвітувала про 700 мільйонів комп'ютерів під управлінням "десятки", тоді як аналогічне повідомлення про 600 мільйонів девайсів з'явилося ще в листопаді 2017 року.

Читайте також: Microsoft готується представити оновлені ноутбуки-трансформери Surface Book 2

Іншими словами, темпи переходу на Windows 10 починають потроху збільшуватися. Згідно з попередніми прогнозами, до кінця цього року "десятка" буде встановлена на один мільярд комп'ютерів.

Спасибі всім нашим клієнтам і партнерам за допомогу в досягненні 800 мільйонів пристроїв #Windows 10 і найвищого рівня задоволеності клієнтів в історії Windows,
– написав Юсуф Мехді в своєму Twitter.

З іншого боку, досягти 1 мільярда пристроїв під управлінням Windows 10 корпорація Microsoft планувала ще в 2018 році. Софтверний гігант зробив все можливе, щоб змусити користувачів перейти на останню версію Windows.

Не допомогла цьому як можливість безкоштовного оновлення, так і настирливі пропозиції встановити "десятку". Відзначимо, що приховане оновлення до Windows 10 навіть призводило до судових позовів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно