Про це сказано на сайті AnTuTu.

На першому місці вже котрий місяць поспіль залишається ігровий смартфон Xiaomi Black Shark. На другому місці опинився пристрій від Meizu – 16th. А трійку лідерів замикає ігровий телефон Asus ROG Phone.

Читайте також: Найкращі смартфони вересня – рейтинг Техно 24

Далі йде ще один китайський смартфон Smartisan Nut R1. На п’ятій сходинці опинився Vivo Nex, який опустився із 4 місця. А за ним йде Xiaomi Mi 8 Explorer Edition, який минулого місця займав 5 місце. Сьому сходинку займає Xiaomi Mi 8 Pro. А на восьмому місці опинився OnePlus 6. На 9 місці експерти поставили Oppo Find X. А десятку замикає Xiaomi Mi 8.

Рейтинг AnTuTu

Рейтинг AnTuTu для смарфтонів на Android

Що стосується пристроїв, що працюють на iOS, то рейтинг очолює iPhone Xs Max. Далі за ним йде його молодша версія iPhone Xs. А на третій сходинці опинився iPad Pro.

Рейтинг AnTuTu

Рейтинг AnTuTu пристроїв на iOS

Що таке бенчмарк AnTuTu?Це програма для тестування продуктивності ґаджетів, яку найчастіше використовують для тестування смартфонів і планшетів. Компанія заснована в Пекіні китайськими підприємцями Шао Йінг і Ліангом.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно