Про це Техно 24 повідомили у пресслужбі Rakuten Viber в Україні.

Цікаво: Facebook готує масштабне оновлення дизайну: як виглядає тестовий режим

Згідно із рейтингом, цей месенджер встановлений на 9 з 10 смартфонів українців. Загалом, додатком користуються 87% користувачів.

На другому місці мобільний додаток "Приватбанку" – Приват 24 з показником 70%. На третьому місці ще один месенджер від Facebook – Messenger, яким користуються 48% українців.

Четверта сходинка за соцмережею Instagram – її мають 48% користувачів. Далі у рейтингу ще один месенджер Telegram – 40% користувачів. Шосте місце займає Facebook, цим додатком користуються теж 40% українців.

Найпопулярніші додатки серед українців

Найпопулярніші додатки серед українців

На 7 місце експерти поставили додаток OLX – з показником 36%. 8 сходинка – WhatsApp, яким користуються 31% українців. На 9 позиції магазин додатків в Android – Google Play. А десятку замикає Ali Express – 28% користувачів.

На 11 місці розмістили Skype з показником 21%. І першу "дванадцятку" замикає додаток російської соцмережі Vk, яким досі користуються 21% українців.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно