Опитавши 2005 респондентів, Інститут виявив, що 27% українців взагалі не використовують мобільний телефон для обміну повідомленнями. Ті респонденти, які користуються телефоном, могли обрати наступні варіанти відповідей: Viber, WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Twitter.

Цікаво Емодзі у робочому чаті: коли і які смайли використовувати, щоб не здаватись безглуздим

Найпопулярніші додатки в Україні
Найпопулярніші додатки в Україні / Фото Рexels

Найпопулярніші додатки для листування в Україні

  • Найбільш поширеним серед населення застосунком для обміну інформації став Viber, яким користуються майже 66% респондентів. Додаток лідирує серед усіх вікових груп.
  • Друге місце посідає Facebook Messenger, який використовують майже 35% опитаних. Проте лідирує додаток не скрізь. У віковій категорії "18-29 років" друге місце займає Telegram, який використовують 45% користувачів. Також у віковій групі "70 років і старші" опитані більше користуються WhatsApp, аніж Facebook Messenger.

Цікаве для вас Facebook помилково видалив сторінку міста, сприйнявши його назву за лайливе слово

  • Третє місце за кількістю користувачів займає Telegram – йому довіряють 24,2% користувачів. Цей додаток, як раніше зазначалось, займає другу позицію серед вікової категорії "18-29 років".
  • Четверте та п’яте місце займають WhatsApp та Twitter відповідно. Цікаво, що в опитування не потрапили такі популярні засоби комунікації, як Instagram та TikTok.