Техно 24 проводив опитування серед читачів, щодо того, який проект вони вважають найкращим релізом лютого 2019 року.

Читайте також: Топ-ігри лютого: огляд Metro: Exodus, Apex Legends та Far Cry: New Dawn

Безспірну перемогу отримав проект від української студії 4A Games – Metro: Exodus. За гру віддали 63% голосів.

Особливості. Зазначимо, ще до релізу Metro: Exodus обросла чутками і скандалами. І хоч останнє рішення прибрати гру із Steam і викликало хвилю обурення серед геймерів, вони змогли гідно оцінити новий проект (детальніше про всі скандали навколо гри ви можете дізнатися із нашого матеріалу).

Трейлер Metro: Exodus – дивіться відео

Metro: Exodus хвалять за витриманий баланс між перестрілками і вивченням локацій, приголомшливу атмосферу, відмінний аудіодизайн, графіку і якісне опрацювання світу, що сприяє зануренню в гру. Багато хто навіть називає гру новим S.T.A.L.K.E.R.

Другу сходинку із шаленим відривом посіла Sid Meier’s Civilization VI: Gathering Storm. Масштабне доповнення до основної гри Civilization VI набрало 10,5 % голосів від користувачів Техно 24.

Трейлер Sid Meier’s Civilization VI: Gathering Storm – дивіться відео

Особливості. У другому доповненні Civilization VI: Gathering Storm розробники додали передові технології і інженерні проекти, участь у Всесвітньому конгресі і взаємодію зі світовим співтовариством з ключових питань.

Ваші рішення вплинуть на світову екологію і в майбутньому можуть змінити обличчя планети. Стихійні лиха (повені, бурі, виверження вулканів) можуть пошкодити і знищити побудовані вами поліпшення і райони, але можуть і поліпшити якість ґрунту на постраждалих землях,
– йдеться в описі до гри.

Крім того, в Civilization VI: Gathering Storm з'явилося вісім нових цивілізацій і дев'ять правителів. Можна побудувати сім нових чудес світу, а також додалися різноманітні юніти, райони, будівлі і поліпшення.

Читайте також: Магія поза Хоґвардсом: представили гру за мотивами Pokemon Go у всесвіті Гаррі Поттера

Третє місце, на думку читачів Техно 24, заслужила гра Ace Combat 7: Skies Unknown. Проект від Bandai Namco Entertainment набрав 7% голосів.

Особливості. Нехитрі, але бадьорі літалки давним-давно зникли з радарів. Той рідкісний і дивний випадок, коли жанр не помер, а просто пішов, як ніби самі творці ігор або передбачали падіння попиту, або вичерпали запас ідей. Були спроби відродити жанр, як вдалі (Tom Clancy's HAWX), так і не дуже (Ace Combat Assault Horizon), але далі обережних експериментів справа не пішла.

Трейлер Ace Combat 7: Skies Unknown – дивіться відео

І ось через ціле покоління виходить пряме продовження прославленої серії. Нова історія, повернення до витоків, сучасна графіка – чи не про це мріяли фанати довгі роки?

Ace Combat 7: Skies Unknown – це Call of Duty з реактивними літаками. Яскрава, видовищна, пафосна аркада, зроблена з величезною любов'ю до неба і сучасної військової техніки. Ace Combat 7: Skies Unknown – повернення серії до класичної ігровий механіки і сеттінгу.

Провал місяця. Останнє місце серед всіх релізів посіла гра Crackdown 3, видавцем якої виступила Xbox Game Studios. Це наступна частина популярного шутера від третьої особи. На цей раз гравцям в ролі Агентів належить відправитися в Нью-Провіденс – "райський" острівець, який захопили корпоративні психопати.

Трейлер Crackdown 3 – дивіться відео

Гра отримала посередні оцінки серед критиків: загальна оцінка проекту становить в середньому 60 балів. А от серед читачів Техно 24 вона так і залишилась невизнаною. За підсумками оголосування проект набрав 0 голосів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно