Автори CNET вирішили перевірити, який він у справі зараз. Ведучий пограв за допомогою Power Glove в кілька класичних ігор – пристрій показав себе з перемінним успіхом, але як правило -– жахливо.

Цікаво: Super Mario Bros перетворили в шутер від першої особи

Геймеру вдалося перемогти першого противника в Punch Out, але наносити удари по повітрю навіть не довелося: було досить лише ворушити пальцями. А ось з легендарною Super Mario Bros. впоратися не вийшло: автори не змогли подолати навіть першу перешкоду, не кажучи вже про цілий рівень. Загалом, через 30 років пристрій показує себе все так само погано, як і на релізі.

Тестування Power Glove через 30 років:

Історія Power Glove

Контролер був випущений на ринок у 1989 році. Завдяки фільму "Чарівник", головні герої якого брали участь в чемпіонаті з відеоігор, рукавичка ненадовго стала популярною і непогано продалася.

Втім, покупці були неприємно здивовані. Те, з якою легкістю за допомогою Power Glove керував іграми один з персонажів фільму, виявилося просто недостовірною рекламою, а Nintendo заплатила авторам фільму великі гроші за продакт-плейсмент. Насправді ж рукавичка вкрай неточно реагувала на жести користувача.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно