Деталі проєкту

Цікаво Друга спроба: Boeing повторно запустить космічний корабель Starliner

Проєкт запропонувала реалізувати Лабораторія реактивного руху NASA. Для того, щоб розгорнути телескоп, необхідно буде відправити робототехніку на зворотний бік Місяця. Ця техніка зможе розтягнути над кратером мережу в якості майданчика під влаштування, йдеться на офіційному сайті агентства.

Ровери повинні будуть натягнути всередині кратера розміром 3-5 кілометри дротяну сітку діаметром близько одного кілометра. Приймач розмістять в центрі.

Радіотелескоп LCRT діаметром 1 кілометр стане найбільшим радіотелескопом з повною апертурою в Сонячній системі,
– йдеться в описі проєкту.

Метою місії стане пошук планет земного типу за межами Сонячної системи.

Переваги такого рішення

Серед переваг розташування телескопа саме на зворотному боці Місяця наголошується на тому, що супутник "діє як фізичний екран, який ізолює телескоп місячної поверхні від радіоперешкод / ​​перешкод від наземних джерел, іоносфери, супутників з орбіти Землі і радіошуму Сонця".

Проєкт місячного телескопа – одна з 23 концепцій, яка отримала більшу частину від загальних інвестицій в розмірі 7 мільйонів ​​доларів через NIAC.

Коли запустять місію

NASA відзначило, що проєкти в рамках NIAC, в основному, зажадають десятиліть технологічних розробок, і поки вони не є офіційними місіями агентства.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно