Замовлення на розробку амуніції для майбутніх учасників місячної програми NASA розмістило на офіційному сайті держзакупівель США для оцінки вартості і доступності необхідних матеріалів, повідомляє SlashGear.

Читайте також: В NASA створили тривимірну карту Місяця

Призначення скафандра. У додатку до документа вказується призначення скафандра – участь в місії "Артеміда" по висадці на Місяць, а в перспективі і на Марс.


NASA представило проєкт скафандра для місії на Місяць

Особливості амуніції. Згідно з проєктом, кожен скафандр повинен бути унікальним і створений індивідуально під кожного космонавта. Для цього буде задіяна технологія 3D-сканування тіла з метою забезпечення максимального комфорту і зручності носіння екіпіровки.


NASA планує зробити високотехнологічні костюми для місії на Місяць

Для створення такого костюма також потрібен цілий набір електронних компонентів – від систем життєзабезпечення до модулів бездротового зв'язку. Скафандр буде обмінюватися даними з космічним апаратом, який, в свою чергу, буде надавати інформацію пілоту і наземному центру управління.

Дата висадки на Місяць. Зауважимо, перший політ американських космонавтів з висадкою на поверхню Місяця запланований на 2024 рік.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно