Що відомо про розробку

Важливо Apple зняла заборону на спливаючі push-сповіщення: що це означає

Відповідно до опису на сторінці проєкту, неофіційний порт Android 10 можна встановити на iPhone 7 або iPhone 7 Plus за допомогою джейлбрейка, що відкриває доступ до файлової системи ґаджетів. При цьому "зелений робот" встановлюється на окремий розділ накопичувача, що не затирає оригінальні заводські файли iOS.

Проте творці збірки відзначають, що всі операції по прошивці пристрою користувач проводить на свій страх і ризик, при цьому є шанс перетворити свій пристрій на цеглину.

Недоліки

Крім того, через специфічність апаратної платформи Apple творцям прошивки поки не вдалося забезпечити повну функціональність смартфона при зміні ОС. Зокрема, в поточній збірці не працюють камера, модуль стільникового зв'язку і чіп Bluetooth.


Як виглядає iPhone з ОС Android

Очікується, що в перспективі автори проєкту виправлять ці недоробки і навіть реалізують можливість одночасної установки двох ОС на смартфон з можливістю перемикання між ними.

Ознайомитися з поточним станом збірки і списком її функціональних можливостей можна на сайті розробників.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно