Процесор. Як повідомляє Engadget, за заявою компанії, "серцем" MSI GT76 Titan став десктопний 8-ядерний процесор Intel Core i9 з розблокованим множником і можливістю розгону до 5,0 ГГц. Модель CPU не розкривається, імовірно, йдеться про Core i9-9900K.

Читайте також: ASUS представила ігрові ноутбуки на базі відеокарт NVIDIA GeForce GTX

Відеокарта. За графічні можливості новинки відповідає відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2080.

MSI GT76 Titan
MSI GT76 Titan отримав потужний процесор та відеокарту

Система охолодження. Відведення тепла від продуктивної начинки здійснюється за допомогою фірмової системи охолодження з 11 теплових трубок і 4 вентиляторів. Для розсіювання гарячого повітря на корпусі передбачені масивні вентиляційні решітки.

MSI GT76 Titan
Система охолодження в ігровому ноутбуці MSI GT76 Titan

Особливості дизайну та роз'єми. Ноутбук оснащений клавіатурою і корпусними елементами з настроюваним RGB-підсвічуванням, список інтерфейсних роз'ємів новинки включає порти USB Type-C і USB Type-A, HDMI, mini-DisplayPort і роз'єм для карт пам'яті.

MSI GT76 Titan
Дата виходу та ціна MSI GT76 Titan наразі невідома

Дата виходу та ціна. Конфігурації пам'яті, а також тип і дозвіл дисплея геймерской моделі не повідомляються. Детальні специфікації, дата надходження в продаж і ціна MSI GT76 Titan будуть оголошені пізніше.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно