Mozilla

Mozilla додала у браузер Firefox версії 85 захист від суперфайлів cookie
27 січ
14:06
Mozilla випустила браузер Firefox 85. Оновлення забезпечує захист від суперфайлів cookie, поліпшені можливості управління закладками, а також функцію видалення абсолютно всіх даних в диспетчері паролів однією кнопкою.
Чутки: Mozilla пішла на угоду з Google для "порятунку" Firefox
17 сер
13:45
Після оголошення компанією Mozilla про скорочення штату співробітників і зміну пріоритетів розробки програмного забезпечення доля популярного браузера Firefox виявилася під питанням. Але схоже, що в короткостроковій перспективі користувачам можна не хвилюватися – відразу кілька мережевих джерел повідомили про підписання софтмейкером нового партнерського договору з компанією Google.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.