Загалом виробник передбачає чотири різні варіанти використання Ready For. На базовому рівні користувачі можуть перетворити Edge Plus в своєрідний мобільний комп'ютер в комплекті з Bluetooth-мишею або клавіатурою.

Цікаво Xiaomi запатентувала технологію, яка захистить смартфони від підглядання

Як ще можна використати

Також у Motorola мають цікавіші ідеї про те, як використовувати Edge Plus. Один з варіантів перетворює Edge Plus в станцію відеоконференцій. Так, телефон можна використовувати в якості вебкамери для відеочату. При цьому якість камери на смартфоні значно вища, ніж ноутбука.

Є кілька варіантів використання  Ready For

Є кілька варіантів використання Ready For / Фото The Verge

Ще один варіант – використання для розваг. Гравці можуть підключити контролер і використовувати Edge Plus як імпровізовану консоль або для запуску мобільних ігор на зразок Fortnite, або для роботи з потоковими службами типу Google Stadia або Microsoft xCloud.

І 4 варіант передбачає, що користувачі також можуть підключити свій телефон як мобільну телеприставку – Motorola передбачає підключити Edge Plus до телевізора готельного номера, отримавши доступ до всіх вже зареєстрованих стрімінгових додатків під час подорожей, не турбуючись про налаштування Wi-Fi або підключення своїх персоналізованих служб в номері.