При цьому топова версія iPhone 11 Pro Max на американському ринку коштує 1099 доларів. В Україні, за попередніми даними, за цю модель потрібно буде заплатити 45 990 гривень із обсягом 512 ГБ флеш-пам'яті.

Читайте також: iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max: характеристики та ціна нових флагманів Apple

Техно 24 вирішив підрахувати, що можна купити замість одного смартфона.

Зокрема, за цю суму можна придбати професійну дзеркальну камеру Nikon D7500 AF-S DX. Її вартість становить 41 600 гривень.

Також замість смартфона можна відправитись у подорож до Парижу. Вартість перельоту на двох в обидві сторони обійдеться у 25 тисяч гривень, якщо скористатись послугами компанії МАУ.

що можна купити замість нового  iPhone 11 Pro Max

Оригінальні варіанити замість iPhone 11 Pro Max

Ще один варіант, щоб оригінальніше витратити гроші, відкладені на новий iPhone – морський круїз США – Західні і Східні Кариби – Багамські острови. Він обійдеться у 1009 євро або 27 700 гривень.

Ще один оригінальний варіант — придбати собі дві корови. За одну в Україні потрібно викласти 25 тисяч гривень. То чому б і ні.

До речі, якщо ви давно хотіли вивчити англійську, то врахуйте, що за цю вартість ви можете вивчити англійську з нуля до рівня Advanced (якщо обрати школу у “Green Forest”, де за один рівень треба викласти 5500 гривень.

Також за ціну iPhone 11 Pro Max, який вже наступного року застраріє, ви можете цілих 9 років дивитися серіали на Netflix (7,99 доларів за місяць або 200 гривень).

Читайте також: Apple офіційно представила "бюджетний" iPhone 11: характеристики та ціна новинки

Замість смартфона можна зробити добру справу для якоїсь клініки і придбати апарат УЗД General Electric RT-2800. Його вартість оцінюють у 25 000 гривень.

Ну і наостанок зауважте, якщо ви ви отримуєте мінімальну зарплату, то вам потрібно буде відкладати практично рік — 11 місяців по 4 173 гривні, тобто усю зарплату.

При цьому мусимо додати, ціна нових iPhone не така вже й шокуюча. Стільки ж коштують сучасні флагманські смартфони популярних брендів. При цьому за смартфони із гнучким дисплеєм, який розробили Huawei та Samsung, потрібно заплатити вдвічі більше.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно