Про це заявив співзасновник monobank Олег Гороховський на своїй сторінці у Facebook.

Цікаво: Monobank запустив нову послугу: користувачі заробляють нагороди за активність

Цікаво, що ще один український банк – "Альфа-Банк" – теж заявив про випуск карток без номера. Але це відбудеться лише 15 жовтня. Тож monobank вирішив його обігнати.

"Альфа-Банк оголосив, що 15 жовтня вони першими в Україні починають випускати карти без номера, СVV2 і терміну дії. Я перевірив, дійсно, 15 жовтня ніхто з українських банків починати випускати карти не планував і в цей день це буде „перший в Україні“ початок випуску карт без номера. А поки у нас на вулиці 11 жовтня і ми оголошуємо про те, що сьогодні ми починаємо випуск перших в Європі (за інформацією від Visa і Mastercard) карт без номера, СVV2 і терміну дії", – єхидно написав Гороховський.

Також він додав, що наразі monobank замовив 100 тисяч платинових карт і таким чином планують змінити український ринок фінансового VIP-сервісу.

Чим унікальна? Окрім того, що ця картка не має номера (як ми згадували раніше), вона поєднує два найвищих ранги від платіжних систем Visa Infinite і MasterCard World Elite.

"Ми взяли Mercedes S-class, назвали його Volkswagen і продаємо за ціною найдешевшого Volkswagen", – розтлумачив Гороховський.

Картка буде доступною у трьох кольорах: чорному, рожевому і металевому. Наразі бета-тестування доступне для пристроїв на базі Android. А 14 жовтня вона стане доступна для всіх власників Android. Тим часом для користувачів IOS тестування стартує у понеділок і офіційно буде доступне ще через кілька днів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно