Що відомо про новий мод? Всі кольори зникають, перетворюючись в білий, чорний та градації сірого. І Borderlands 3 виглядає біса атмосферно.

Читайте також: Магазин ігор Epic Games Store отримав масштабне оновлення

Крім перетворення яскравого шутера в монохромний бойовик з нуарною атмосферою, цей мод також відключає користувацький інтерфейс – мабуть, для повного занурення.

Цікаво, що незважаючи на цікавий ефект і певне висвітлення цієї модифікації в ЗМІ, користувачі не поспішають завантажувати її: наразі на порталі NexusMods файли мода завантажили всього 16 разів.

Трейлер нового моду до Borderlands 3 – дивіться відео

Прина малої кількості завантажень. Наочна демонстрація того, що ігри в депресивних тонах відштовхують людей. Ймовірно, саме тому останнім часом навіть такий жанр, як постапокаліпсіс, розцвів всіма кольорами веселки.

Що відомо про гру? Нагадаємо, шутер Borderlands 3 вийшов 13 вересня і отримав в міру високі оцінки від критиків. Геймери з ними не згодні – вони закидали гру негативними відгуками: користувацький рейтинг гри на агрегаторі Metacritic становить 5,3 балів з 10 можливих.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно