Напередодні пройшов захід International Diia Summit на всесвітньому економічному форумі в Давосі. В рамках події очільник Мінцифри Михайло Федоров поділився досягненнями України та провів зустрічі з колегами із Латвії, Словаччини, Болгарії, Молдови, Словенії, Фінляндії та Канади.

Не пропустіть У Дії тепер можна оформити допомогу по безробіттю хто і як може скористатися послугою

Міністри обговорили взаємне визнання цифрових документів у застосунку Дія за кордоном. Результатом міжнародної співпраці стануть нові можливості для Українців, які зможуть користуватися застосунком Дія та цифровими документами за кордоном.

Так, вже найближчим часом українці зможуть користуватися документами у смартфонів таких країнах, як Польща та Молдова.

Молдова вже зараз ухвалює необхідні законодавчі зміни для визнання Дії. З Польщею ми реалізуємо технічну інтеграцію для відображення українських документів у їхньому додатку. Сподіваємося, що так само швидко вдасться налагодити співпрацю з іншими країнами,
– зазначають у Міністерстві цифрової трансформації України.

Нагадаємо, що раніше цифрові сертифікати вакцинації від коронавірусу визнали у країнах Європи. Це дозволяло українцям безперешкодно пред'являти документи на вимогу на прикордонних пунктах, аеропортах та в інших закладах.

До речі, нещодавно мобільний застосунок "Дія" розпочав відновлення роботи послуг, які були заблоковані з метою безпеки. Крім того, вже невдовзі сервіс отримає низку нових корисних опцій для українців.

Наприклад, вже зовсім скоро у режимі онлайн прямо у вашому смартфоні можна буде зареєструвати шлюб та народження дитини. Щодо останнього, то послугу "єМалятко" буде перенесено з порталу до смартфону прямо у застосунок.

Читайте на сайті Отримати статус та допомогу для внутрішньо переміщених осіб відтепер можна у Дії

З актуальних послуг для жителів територій, які постраждали від війни, працюють наступні можливості: