Продовжують з'являтися нові подробиці про фірмову оболонку MIUI 13. Вона поповниться набором нових функцій, таких як новий Центр управління, функція Natural Touch 2.0, технологія розширення оперативної пам'яті, а також нові шрифти, іконки і ефекти.

Цікаво Кошмар наяву: месенджер Signal розсилав випадкові зображення з галереї користувачів

Що нового

  • Gesture Turbo 2.0. призначена для підвищення плавності анімації жестів.
  • Також очікується поява нової опції під назвою "маленьке вікно". Ймовірно, мова про плаваючі вікна, які з'явилися в Android 11.
  • Крім того, компанія також внесе деякі зміни в Центр управління. Наприклад, сповіщення про управління мультимедіа буде переміщено в Центр управління з Панелі сповіщень.
  • Natural Touch 2.0 буде видавати користувачам більш реалістичну зворотну реакцію на дотики, змахування і жести з різною інтенсивністю в залежності від установок.

Що нового в MIUI 13
Оновлення MIUI 13 / Фото Mysmartprice

Ймовірно, MIUI 13 можуть представити на конференції, присвяченій Xiaomi Mi Mix 4.

Нагадаємо, на початку місяця в мережі з'явилися зображення можливого смартфона Xiaomi з екраном, загнутим у всі чотири сторони. Взяті вони з патентної заявки, а це означає, що такий апарат не обов'язково з'явиться на ринку – в процесі розробки компанія може відмінити модель, якщо щось піде не так.