Людину, фото якої з’явиться на першому електронному посвідченні, оберуть 23 листопада, написав у фейсбуці Михайло Федоров.

Читайте також: В Україні введуть електронні довіреності

Кожен, хто встановить собі додаток або побачить його в App Store або Google Play на welcome екрані, побачить вас! Повірте, це будуть мільйони людей, – написав Федоров.

За його словами, мобільний додаток "Дія" уряд планує презентувати найближчим часом. 

Що таке "Дія"? Це проєкт Кабінету міністрів про державу в смартфоні. Українці завдяки додатку або сайту зможуть знайти в єдиному електронному вікні усі послуги, які надає держава громадянам і бізнесу.

Щоб стати обличчям електронних водійських посвідчень, потрібно прикріпити у коментарі до посту Федорова у фейсбуці своє фото.

Переможця оберуть о 14:00 23 листопада.

Наразі на пропозицію відгукнулися вже понад 300 українців. 

Що відомо про впровадження електронних водійських посвідчень?

  • У жовтні уряд ініціював експеримент щодо впровадження електронних водійських посвідчень та техпаспортів. Документи стануть першими послугами "Держави у смартфоні".
  • У рамках проєкту "Дія" запрацює мобільний додаток з цими послугами. Відповідно всі водії зможуть не носити з собою посвідчення водія щодня, а власники автомобілів ще і техпаспорти. У планах – розробка сервісу, при якому і невласники автомобілів зможуть показати техпаспорт в додатку.