Microsoft

Microsoft суттєво поліпшила браузер Edge для Android-пристроїв: що змінилося
19 квіт
09:02
З моменту запуску нового браузера Edge, побудованого на базі Chromium, Microsoft прикладає масу зусиль для його просування. Мобільні версії оглядача розвиваються не так активно, але, схоже, що незабаром це зміниться. Річ у тім, що у випущеній нещодавно бета-версії Edge Canary для Android відбулися значні зміни, які повинні зробити додаток більш привабливим для користувачів.
Microsoft хоче поглинути розробника Siri
12 квіт
14:05
Корпорація Microsoft веде активні переговори щодо покупки компанії Nuance Communications. Ця компанія займається розробкаи штучного інтелекту і технологій мови. Додамо, що саме технології Nuance лежать в основі голосового помічника Apple Siri.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.